Hakkımızda

Güncel Teknoloji Haberleri

Güncel teknoloji haberleri ve internetin öncü adresi olarak hizmet veren ve birçok kişinin merak ettiği haberleri bulabileceği www.mobiluzmani.com size tüm merak ettiğiniz haberleri doğru bir şekilde sunuyor. Birçok kişinin kullanmış olduğu teknoloji ürünleri cep telefonları hakkında detaylı inceleme ve bilgilere sahip olabilirsiniz. Nokia, Apple, Asus, HTC, Huawei, LG, Genaral Mobile telefonları hakkında bilgi ve incelemelere güncel olarak erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca siteyi yakından takip etmek için kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını takip ederek daha kolay bilgi erişimine sahip olabilir ve kafanıza takılan tüm sorular için destek isteyebilirsiniz.

Mobil Haberler

Mobil haberler kategorisinde tüm cep telefonları hakkında genel bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Örneğin çok merak edilen İphone fener ayarı nasıl yapılır? Gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Fener ayarları telefonlarda en çok merak edilen konuların başında geliyor. Geniş ve zengin özelliklere sahip olarak dikkat çeken modellerde İOS sisteminde denetim merkezinde kısayol tuşu bulunan el feneri ışığının şiddetini de ayarlamak mümkün hale gelmektedir. Son güncellemeler ile birlikte 3 farklı kademede ayar yapmak mümkün hale geliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey denetim merkezine girmek olacaktır.

Uygulamalar

Uygulama denilince ilk akla gelen telefonlardaki işletim sistemi oluyor. Hem iOS, hem de Android işletim sistemine sahip olan cep telefonları için farklı uygulamaları ve güncellemeleri yine aynı şekilde sitede bulabilmeniz mümkün olmaktadır. İOS uygulamaların nasıl güncelleneceği konusunda detaylı bilgi paylaşımına sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere Apple marka cihazlar IOS işletim sistemini kullanmaktadır. Bu marka cihazlarda belirli zaman aralıkla güncelleştirme yapılması gerekmektedir. Yapılan bu güncellemeler ile uygulamaları daha verimli kullanmak mümkün hale gelir. Android cihazlara göre IOS cihazlarda uygulamaları güncellemek daha zor ve zahmetli olmaktadır. Gerekli olan tüm yöntemler ve uygulamalar için yapmanız gereken www.mobiluzmani.com sitesine giriş yaparak sizin için anlatılan kısa yolları takip etmek olacaktır.

Haberler

Site içerisinde güncel haberlerden başlıklara erişim sağlayabilirsiniz. Haberler başlığında herkesin merak ettiği birçok sorunun yanıtına cevap bulabilirsiniz. Whatsapp da herkesten silinen mesajlara ulaşmak mümkün. Bilindiği üzere Whatsapp uygulaması yeni bir özellik getirerek yanlışlıkla atılan mesajlar için kısa bir süre içinde müdahale etme olanağı vermiş ve herkesten sil eklentisi getirmişti. Bu sayede mesajı hem kendinizden hem de karşınızdaki telefondan silme olanağına sahip olunmuştu. Yeni bir açıklama ile mesajların her iki taraftan silinmesine rağmen bildirim günlükleri içerisine kaydedildiği ve dolaylı yollardan bu mesajlara ulaşmanın mümkün olduğu belirtildi. Bu haberle ilgi ve daha birçok haberi sitede kolaylıkla bulabilirsiniz.

Operatörler

Bilindiği gibi birçok telefon operatörü bulunmaktadır ve bu operatörlerin her biri daha fazla kullanıcıya sahip olmak için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Tüm operatörlerin yapmış olduğu en güncel kampanya detayları hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. En yeni kampanyalar, faturalı ve faturasız şeklinde açıklamalı olarak sitede yer alan haberler arasında bulunmaktadır.

Mobil İnceleme

Piyasada çok fazla telefon markası ve bu markaların çok fazla model seçeneği bulunuyor. Almak istediğiniz yada bilgi sahibi olmak istediğiniz tüm modeller için açıklamalı olarak bilgi bulabilirsiniz. Sitede yer alan Mobil İnceleme seçeneğine tıklayarak, Samsung, Apple, Sony, HTC, LG, Nokia, Vestel Venüs, Motorola, Huawei, Xiaomi, Alcatel, One Plus ve daha birçok markanın cihazlarının incelemelerini bulabilirsiniz. Bu sayede birçok modele ulaşarak gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun olmadığını varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EdiyorumDevamını Oku