Türk Telekom En Güncel Kampanyalar

Türk Telekomun faturalı kampanyaları

0 210

Türk Telekom 176 yıllık tarihi ve bu sayede elde ettiği tecrübeleriyle, müşterilerine en son teknolojiye sahip ürünler sunuyor. 2016 yılında ise, tv, internet, mobil ve telefon hizmetlerini paketler halinde, daha uygun koşul ve fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor.

Ayrıca, yaptığı kampanyaların fırsatları sayesinde sürekli olarak müşteri sayısını arttırıyor. Şirket faturalı ve faturasız olarak kampanyaları iki başlıkta toplamış. Kampanyaların detayları, Türk Telekom sitesinde açıklanıyor ve sürekli olarak yeni kampanyalar buradan ve sosyal medya hesaplarından duyuruluyor.

Faturalı Kampanyalar

Türk Telekomun faturalı kampanyalarını;

Ayda 15 TL ve 12 ay pakette kalma sözüyle, 4,5 G müşterilerinin internetlerini aylık 10GB’a yükseltiyor,

Selfy’nin mor small kampanyasında ayda 22 TL’ye 2GB internet, her yöne 600 dakika ve her yöne 5000 SMS,

Mor medium kampanyasında ayda 25 TL’ye 4GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS,

Mor large kampanyasında ayda 30 TL’ye 6GB internet, her yöne aynı dakika ve SMS,

Mor XL kampanyasında ise ayda 39 TL’ye 10GB’a kadar internet, her yöne aynı dakika ve SMS veriyor.

Ayrıca, taraftar hediye tarifesine geçenlere ayda 61 TL’ye 1000 dakika, 1000 SMS, 4GB internet, taraftar hatları ile sınırsız konuşma, takım forması ve Türk Telekom K8 cep telefonu veriyor. Emekli 500 tarifesine geçen, 50 yaş ve üzeri olanlar Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü ile 12 ay, ayda sadece 20 Tl ödüyorlar.

Evinde Türk Telekom internet veya telefon hizmeti bulunanlara, 3 adet içerik servisi 6 ay boyunca bedava olarak ayrıca 5 kişiye kadar her yöne 5000 dakika, 15 GB cepten internet, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS’in de olduğu ailece 15 GB tarifesini ayda 69TL’ye veriyor. Şirket ayda 7 TL ilave ücret ödenmesine karşılık 2 GB internet daha veriyor.

Faturasız Kampanyalar

Faturasız paket müşterileri, yaptıkları yüklemeler karşılığında internet alıyorlar, hediye sosyal medya kampanyasına katılanlar ise ekstra internet olanakları kazanıyorlar. Ayrıca, her hafta 1 saat ücretsiz konuşma, her yöne 250 dakika hediye ve buna bezer çeşitli kampanyalar mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun olmadığını varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EdiyorumDevamını Oku