Turkcell En Güncel Kampanyalar

Turkcell Telekomünikasyon Hizmetleri

0 126

Turkcell En Güncel Kampanyalar

Turkcell 28 şubat 1994 yılında kurulmuş ve yalnızca Türkiye’de faaliyet gösteren bir gsm şirketidir. Bunun dışında son yıllarda yapılan yatırımlar ile internet kullanımına imkan sağlayan bir alt yapı da kurmuştur. Şuanda Türkiye’de en 30 milyona yakın kullanıcısı ile en çok tercih edilen gsm şirketi durumundadır.

Turkcell Telekomünikasyon Hizmetleri

Türkcell gsm şirketi Türkiye’deki en eski gsm sağlayıcısı olduğu için en güçlü gsm firması durumundadır. Bu sebeple konuşma ve mesajlaşma kalitesi olarak önde gelmektedir. Konuşma sırasında hiç bir suretle kesintiye mahal vermemektedir. Hatta böyle bir durumun yaşanması halinde kullanıcılara ücret iadesi yapılmaktadır. Ülkenin her bölgesine kurulan baz istasyonları ile çekim gücü yaklaşık % 97 seviyelerine ulaşmıştır. Bu derecede çekim gücüne diğer gsm firmaları tarafından yaklaşmak söz konusu dahi olmamaktadır.

Turkcell İnternet Hizmetleri

Turkcell geliştirdiği sistemler ile cep telefonların dışında ev ve iş yerlerine de interneti vermektedir. Bu sistemler için Telekom alt yapısı kullanmaması nedeniyle, kendi kalitelerini belirlemektedirler. Bunun dışında geliştirdiği mobil modemler ile Türkiye’nin her yerinde kullanılabilen internet servisi sağlamaktadır. Bu modemler aynı anda birçok kişi tarafından kullanılıyor olmakla beraber kablosuz olma özelliği taşımaktadır.

En Yeni Kampanyalar

Turkcell bu konuda birçok kampanya sunmaktadır. Bunlar şu şekilde özetlenebilir; Turbo avantaj 3 gb kampanyası ile, kullanıcılarına ayda 39 liraya 1000 sms, 3 gb 4.5G internet ve 750 dakika vermektedir. Yeni gelen kullanıcılara ücretsiz kullanabilecekleri 8 gb mobil internet vermektedir. Yeni hat alarak Turkcell kullanıcısı olan bireyler 35 tl değerindeki kullanım ve 3 gb mobil interneti ücretsiz kullanabilecektir.

Genç eko yıllık abonelik ile 25 yaşın altındaki kullanıcılarına 750 dk, 1000 sms, 1gb genel 2 gb gece internetini aylık 29 liraya sunmaktadır. 25 yaşın altındaki kullanıcılarına genç star yıllık abonelik ile 1000 dk, 1000 sms ve 7 gb interneti aylık 59 liraya sunmaktadır. 4,5G dönüşüm kampanyası kapsamında, aylı 55 tl karşılığında, 4,5G uyumlu son model wifi modeme 8 gb internet ile 55 liraya sahip olunabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun olmadığını varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul EdiyorumDevamını Oku